Dimensity 2000. Так буде називатися готується до випуску флагманський процесор mediatek покликаний скласти конкуренцію чіпу snapdragon 898

46

Ми вже чули і не раз, що компанія qualcomm незабаром випустить свій новий процесор для мобільних пристроїв флагманського рівня, який буде називатися snapdragon 898. А тепер в мережі з’явилися відомості про його конкурента від mediatek.

Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями, отриманими з витоків, новинка яка буде проводитися з використанням 4-нанометрової технології матиме назву dimensity 2000 .

На жаль, подробиць про специфікації цього чіпа поки мало. Ми знаємо, що він буде мати архітектуру arm v9 і крім підвищеної продуктивності зможе похвалитися більш низьким споживанням енергії. Є припущення, що чіп mediatek навіть буде швидше snapdragon 898.

Очікувати новинку найближчим часом нам не варто. В даний час процесор знаходиться на етапі підготовки до випуску. Перші смартфони виконані на базі mediatek dimensity 2000 з’являться у продажу не раніше кінця нинішнього року. А поки чіп тестується деякими виробниками смартфонів.

схожі матеріали: