Diablo 2 resurrected все ще має проблеми з серверами

12

Через три тижні після запуску гравці все ще ризикують втратити збережений процес.

Немає сумнівів, що diablo 2 resurrected успішно стартувала 23 вересня – висмоктані душі і години життя мільйонів гравців, які ризикнули повернуться в самий залипальний рольової екшен за історію відеоігор. Не обійшлося без проблем, які все ще переслідують гру.

Найбільші і найважливіші з них – технічні. До середини жовтня розробники не змогли домогтися повної стабільності серверів, через що ті працюють з перебоями. Для деяких гравців збій з’єднання залишається в пам’яті лише хвилинної неприємністю, а ось інші з подивом помічають втрату ігрового процесу.

Неполадки виникають мало не через день. З суботи 9 жовтня щось править, і править, і править. А скарг все більше, так як мало що виправлено до 11 жовтня – гравці скаржаться на проблеми в заходом в гру і втрату доступу до серверів. Основні скарги надходять від гравців з північної америки та європи.

# d2r

– blizzard cs eu (@blizzardcseu_en) october 11, 2021

Як відзначають знавці, вся проблема в інфраструктурі battle.net. Ні видавець, ні розробник нічого толком і сказати не можуть по суті. Burning crusade, але в той раз обійшлося без місячних поломок.