DEUL 0.20.0

529

DEUL — це симулятор дуелей на пістолетах, це гра, яка зазнає ваші точність, спритність і швидкість реакції. З кожним противником гра буде стає всі складніше. Заробляйте досвід і покращуйте свої навички, щоб підвищити шанси на перемогу.


Боріться в різних куточках планети: Китаї, Великобританії, Росії, Бразилії. З кожною перемогою ви будете заробляти внутрішньоігрової валюту, за допомогою якої зможете купувати прикраси і особливі кулі, а також підніматися все вище по таблиці рекордів.

ЗМАГАННЯ
Починаючи з січня 2016 року гравець, що зайняв перше місце в місячної лідерської таблиці зможе отримати підписаний автором проекту малюнок за мотивами гри.

БЕЗ НАВ’ЯЗЛИВОЇ ВІДЕО РЕКЛАМИ
Гра повністю безкоштовна, і ми не збираємося заважати вам грати, використовуючи раптові рекламні вставки відео. Якщо ви все ж хочете підтримати проект, то така можливість є і ваша підтримка буде винагороджена додатковими життями для продовження ведення рахунку, а також в якості бонусу вам буде виділена внутрішньоігрова валюта.

СИНХРОНІЗАЦІЯ ДАНИХ ІГРИ
Завдяки особливій системі збережень ви зможете продовжити свою гру на будь-якому іншому пристрої, все що вам потрібно буде зробити — це знову виконати вхід в ваш акаунт, використовуючи введені при реєстрації електронну пошту і пароль.


Завантажити

Android 4.1+