Десятка найпопулярніших додатків в AppStore за 2017

401

На початку грудня Apple опублікувала список з 20 програм, які завоювали найбільшу популярність серед користувачів у 2017 році.

Його вміст цілком передбачувано – всім нам знайомий і Snapchat, і Facebook і Instagram. Вивчити список цікаво вже тому, що він представляє досить ясну картину людських уподобань. Так давайте пробіжимося по трендів року, що минає.

1-е місце: Bitmoji

Bitmoji

Саме завантажуваний додаток 2017-го року – алгоритм створення кастомних аватарів на основі обличчя користувача. Додаток було створено в 2014, але в топи злетіло з зростанням популярності месенджера Snapchat.

Можна назвати його дурним або марним, але воно просто кумедне. А те, що приносить в життя частинку радості, має право на існування.

Завантажити в App Store

2-е місце: Snapchat

Snapchat

Соціальні медіа ніколи не вийдуть з тренда. Якісь з них потихеньку здадуть позиції і підуть з поля зору (як ICQ і MySpace), але на їх місце тут же прийдуть нові.

Це природно: люди живуть спілкуванням, і тому такий зручний і захищений сервіс, як Snapchat, просто не може залишитися без уваги. Абсолютно заслужене друге місце.

Завантажити в App Store

3-тє місце: YouTube

YouTube

Всесвітньо відомий відеохостинг став символом тисячоліття. Це вже не просто розважальний сервіс, а місце роботи та навчання мільйонів людей. Навіщо читати довгі інструкції, якщо можна подивитися 2-хвилинний відеоролик, який все розкладе по поличках?

Як заробити, не виходячи з дому? Створити власний канал. Зняття обмежень на тривалість ролика і можливість живих трансляцій тільки посприяли зростанню популярності YouTube.

Завантажити в App Store

4-е місце: Messenger

Messenger

Кому зараз потрібні звичайні SMS, коли майже у кожного в смартфоні є безлімітний інтернет? Messenger об’єднує контакти з телефонної книги з контактами Facebook. Відеодзвінки, обмін фото, групові чати і веселі стікери – все для того, щоб спілкування з друзями було простіше.

Завантажити в App Store

5-е місце: Instagram

Instagram

Instagram дає сучасному користувачу все, що той хоче: розвага, можливість підгледіти за життям друзів і знаменитостей, а також миттєву порцію лайків до свежезалитому фото. Не будемо закривати очі на правду: Instagram перетворився на майданчик для рекламників.

Деколи 80% миготять у стрічці постів намагаються нам щось продати і кудись запросити. Але популярність сервісу від цього не зменшується. Хіба є фотохостинг, подібний цьому, де ви можете в лічені дні стати зіркою інтернету?

Завантажити в App Store

6-е місце: Facebook

Facebook

Старожили пам’ятають, яким FB був раніше: аватарка і стіна, де в кінці кожного повідомлення доводилося підписувати своє ім’я, інакше інші користувачі ніколи б не здогадалися, хто його відправив. Ніякої реклами одягу і косметики, ніяких груп і налаштувань приватності для кожного окремого поста.

Зараз це одна з найпотужніших соціальних платформ. Із залежністю від неї борються мільйони людей. Facebook вміло підлаштовується під запити суспільства і немає ніяких сумнівів в тому, що він залишиться з нами надовго.

Завантажити в App Store

7-е місце: Google Maps

Google Maps

Безсумнівний лідер мобільного картографії, обов’язковий супутник будь-якого мандрівника (і навіть тих, хто не залишає межі свого міста).

Хто з нас не розглядав свій будинок на картах Google? Найпалкіші фанати Apple визнають: Apple Maps далеко до Google в плані точності прокладки маршруту.

Завантажити в App Store

8-е місце: Netflix

Netflix

Раніше ми вивчали телепрограми в газетах і засмучувалися, якщо цікавий фільм був поставлений на незручний час. Потім годинами качали торренти. Зараз мобільний інтернет досяг таких швидкостей, що подивитися фільм онлайн простіше, ніж завантажувати його (і вже тим більше простіше, ніж шукати його, записаний на DVD).

За десять років свого існування співтовариство Netflix розрослося і перетворилося в цілу культуру – культуру любителів серіалів, телевізійних шоу і комедійних вистав. Величезна бібліотека відео знаходиться прямо у вашій кишені. Тільки не забувайте вчасно оплачувати підписку.

Завантажити в App Store

9-е місце: Spotify

Spotify

Що люблять люди крім кіно і спілкування? Звичайно, музику. Десятка лідерів не обходиться без музичного сервісу. Серед нас стає все більше тих, хто вважає за краще слухати потокове аудіо замість того, щоб забивати пам’ять свого пристрою гігабайтами улюблених треків.

Що Spotify відмінно вміє робити, так це аналізувати смаки користувача і персонально для нього підбирати композиції.

Завантажити в App Store

10-е місце: Uber

Uber

Без автомобіля в наш час нікуди. І якщо не кожен може дозволити собі витрати на обслуговування власної машини, то сервісів таксі у нас предостатньо. Для приватних візників Über став інструментом пошуку клієнтів.

Пасажирам дав можливість самостійно вибирати авто і відслідковувати її переміщення в режимі реального часу. Він замикає десятку лідерів, і це дійсно корисний додаток, яке заслужено опинилося у топ-10, що минає.

Завантажити в App Store

Джерело: http://rapidzona.com.ua/