Денні трехо, рембо і кросовер з “дуже дивними справами” в трейлері far cry 6

23

Виходящійшутер far cry 6 отримає масу пострілізного контенту, причому як безкоштовного, так і в складі сезонного пропуску. Що саме очікує гравців, компанія ubisoft продемонструвала у відповідному трейлері.

Сезонний пропуск запропонує гравцям три додаткові епізоди, які вийдуть у листопаді, січні та березні. У них гравці зануряться в розум знакових лиходіїв серії в особі вааса монтенегро з far cry 3 , пейгана міна з far cry 4 і йосипа сіда з far cry 5 . Кожен з епізодів за своєю структурою буде схожий на ігри в жанрі роуглайк, які при бажанні можна проходити в спільному режимі.

Крім того, покупці сезонного пропуску отримають спін-офф far cry 3: blood dragon і тематичне спорядження для far cry 6.

Додатково до всього, після релізу far cry 6 користувачі також отримають три порції безкоштовного контенту, що представляє собою різного роду кросовери.

У першому з них протагоніст дані рогас об’єднає свої зусилля з денні трехо, а в другому доповненні гравців чекає бій проти яранських військових разом з наслідувачем джону рембо, що буде навіяно духом бойовиків 80-х.у свою чергу третє dlc стане кросовером з популярним серіалом “дуже дивні справи”.

Нарешті, в грі буде представлено шість спецоперацій в нових районах. Дві карти будуть доступні на запуску, а ще чотири з’являться пізніше.