Демоверсія 2d-metroidvania aeterna noctis буедт доступна під час steam next fest з 1 по 7 жовтня

23

Інді-розробник aeternum game studios оголосив, що його намальовану від руки 2d-metroidvania aeterna noctis можна буде випробувати, погравши в демоверсію під час майбутнього фестивалю steam next fest, з 1 по 7 жовтня.

Демонстрація дозволить гравцям досліджувати перші рівні напередодні виходу гри 15 грудня на ps4, ps5, xbox one, xbox series x | s, nintendo switch і пк в steam і epic games store.

У відповідь на прохання своїх фанатів розробники вирішили випустити демоверсію, яка дозволить їм вперше зіграти за короля темряви. Демонстрація steam next fest дозволить гравцям випробувати захоплюючі битви і платформер, заснований на навичках, в 16 візуально приголомшливих пов’язаних областях.

«це буде всього лише швидкоплинне уявлення про aeterna noctis», – заявляють в студії. Студія також хоче запросити свою спільноту поділитися своїми думками і відгуками в офіційному сервері discord гри.

Aeterna noctis – це намальована вручну 2d-гра metroidvania, підтримувана playstation spain в рамках програми playstation alianzas. У ній розповідається історія короля темряви і його нескінченного хрестового походу проти королеви світла за трон аетерни. Давним-давно обалідера були прокляті даром безсмертя і засуджені битися один з одним до кінця днів.