Death stranding: director’s cut дозволить гравцям використовувати зіплайни, будувати національні дороги в гірських районах

52

Death stranding director’s cut буде містити кілька корисних твіков ігрового процесу, які зроблять гру більш плавною і приємною.

Як підтвердив сам хідео кодзіма в twitter, майбутня нова версія гри дозволить гравцям використовувати зіплайни з поплавками, що, безсумнівно, зробить подорож з однієї точки в іншу з величезною кількістю вантажу набагато більш плавним. Крім того, в гірських районах можна буде побудувати національні дороги.

Це лише деякі з безлічі твіків, включених в death stranding director’s cut. Серед нових функцій буде підтримка тактильних відчуттів dual sense і playstation 5 3d audio, два режими відтворення і багато іншого.

  • відчувайте зміни навколишнього середовища за допомогою тактильної віддачибеспроводного контролера dualsense ™ .
  • відчуйте особливий зв’язок зі світом death stranding завдяки опорі адаптивних тригерів.
  • звукові ефекти сприймаються як живі звуки завдяки 3d-звуку (потрібні сумісні навушники).
  • миттєво пориньте в гру завдяки швидкісному ssd консолі ps5 і блискавичній завантаженні сцен.
  • виберіть один з двох режимів відтворення – “режим продуктивності” з масштабуванням дозволу до 4k і частотою до 60 кадрів в секунду або “режим дозволу” з апаратним дозволом 4k – обидва режими мають підтримку надшироких екранів і hdr, так що ви зможете насолоджуватися дивно чіткою графікою і розширеною потоковою передачею текстур.* death stranding director’s cut пропонує гравцям широкоекранний режим, що дозволяє насолоджуватися грою на широкому екрані і використовує стандартне співвідношення сторін консолі 16:9 для відображення зображення, еквівалентного співвідношенню сторін 21: 9.

Death stranding director’s cut вийде на playstation 5 24 вересня. Базова гра доступна на пк і playstation 4.