Ціни на відеокарти в магазинах рф пішли вниз, а серія nvidia lhr geforce rtx 30 скинула до 40 000 р

24

Вже не перший раз за останні кілька місяців ми бачимо, як дешевшають і дорожчають відеокарти. У липні здавалося, що ми знаходимося на самому початку, а вже до літа геймери отримають можливість купити вподобаний їм товар за ціною близькою до рекомендованої. У серпні сталося цілий ланцюжок подій, а до початку вересня флагманська geforce rtx 3080 знову перевалила за 200 000 рублів. Деякі моделі коштували 220 тисяч і дорожче, але це не так важливо, адже дозволити їх могли одиниці. Самі магазини запевняють, що таким чином вдалося врятувати відеокарти від майнер, але нам від цього не легше. Минулого тижня пішла хвиля, а криптовалюта звалилися, піднялися і знову впали. У минулому матеріалі ми констатували, що ціни дійсно впали, а сьогодні не можемо пройти повз того, що прямо зараз купити відеокарту можна за найнижчою вартістю з початку серпня.

Перш за все geforce rtx 3080. Нашу увагу привернули дві моделі. Перша-виробництва msi володіє високим розгінним потенціалом і може запропонувати чималий бус з заводу. Тут потенційного покупця чекають 1920 мгц, що набагато вище, ніж у другої моделі, gigabyte. Остання на 4000 дешевше, але отримала всього 1800 мгц. Яку з них брати – вирішувати вам, але обидві продаються зі знижкою 40 000 рублів.

Geforce rtx 3070 не може похвалитися такою гігантською знижкою, але в даному ціновому діапазоні майже 20 000 виглядає серйозно. Кінцева ціна карти виробництва gigabyte склала 106 990 рублів, а сама відеокарта дозволить вам на кілька років звільнитися від нав’язливих думок про необхідність апгрейда. Не у всіх є в кишені така сума, тому ми рушимо далі, адже попереду не менш цікаві пропозиції.

Надпотужна geforce rtx 3060 ti впритул наблизилася до позначки в 1000 доларів. Ще трохи і бар’єр буде подоланий, ну а зараз за 78 890 рублів ви отримаєте ультимативний рівень графіки в дозволі 2к і запас міцності на три роки вперед.

На 10 000 дешевше geforce rtx 3060, що володіє чималим потенціалом, але набирає набагато менше fps в іграх, ніж старша модель. Модель виробництва palit не володіє витонченістю, але ефективна і швидка, хоча вимагає блок живлення на 550 вт. Враховуйте це при покупці.

Подешевшала і radeon rx 6600 xt. Багато хто до сих пір не знають, що вона швидше geforce rtx 3060, але навіть цього недостатньо, щоб вона стала привабливою для фанатів nvidia. Якщо вами керує прагматизм, то radeon rx 6600 xt стане прикрасою вашого комп’ютера. Особливо цікаво знижене споживання енергії і низькі вимоги до блоку живлення. Таке відчуття, що ви встановлюєте якусь geforce gtx 730. Відзначимо, що в попередньому нашому матеріалі не так багато скріншотів, але навіть цієї інформації достатньо, щоб помітити динаміку зниження. Будемо сподіватися, що ефір продовжить лежати ще пару тижнів, що зробить ціни ще більш привабливими.