Crash of Tanks 1.1.23

562
Гей, Танкман! Crash of Tanks — захоплююча гра-шутер від ARO-арени з швидким PvP-дією, який тепер можна насолоджуватися прямо зараз!Грайте в онлайн з людьми по всьому світу і стаєте самим великим і самим жорстким гравцем з усіх!

Дослідіть арену
Принесіть свої важкі броньовані треки в середині каньйону, повного пасток і тупиків. Слідкуйте за одночасним маневруванням до 30 ворожих гравців, які будуть просто сподіватися на підготовку вашої стратегії на вас!

Спробуйте нітро
Використовуйте інтуїтивно зрозумілий і простий в освоєнні сенсорний контроль, щоб переслідувати, ухилитися і зруйнувати все, що рухається! Під час самих динамічних Екшн прискорюється нітро-кнопка, що дозволяє швидко втекти від небезпеки і уникнути куль …

Входите в кишеньковий погром
Висока швидкість дії множиться на десятки спеціальних повноважень, з якими ви можете отримувати задоволення. Розбийте поодинокі скрині, щоб отримати прискорювачі, такі як: Великий вибух, дробовик, невидимість, прискорювач швидкості, плазмовий щит або рудник-міни (насправді зараз їх більше 20 типів).

Боротьба і змагання в Leaderboard
Насолоджуйтеся розрахованими на багато боями в режимі реального часу з друзями і піднімайтеся на лідерів разом, щоб стати найбільшими танкістами. Полювання більш слабких гравців, щоб вкрасти метал і бонуси від них, але майте на увазі найбільш досвідчених супротивників!

Інструмент з харчуванням і металом
Зберіть металеві деталі для вашого танка, дозвольте йому рости і стати більш потужним і складніше підірвати. Вхопіться за те, щоб швидко подолати інших людей, і якщо вам пощастить, керуйте всією ареною!

Система миттєвого прогресування
Збільште свій танк під час гри з декількома здатними до оновлення здібностями. Кожен раз, коли ви вибираєте один з трьох заздалегідь вибраних варіантів оновлення, завдяки цьому кожна окрема гра буде унікальною і цікавою. Якщо ти помреш, не хвилюйся! У вас є 30 секунд, щоб знайти і повернути трупи, щоб повернути половину своєї попередньої сили!

Якщо вам подобається онлайн-ігри в стилі .io, не чекайте, просто завантажте і встановіть Crash of Tanks на своєму пристрої!

Унікальні риси:
— Битви в реальному часі з гравцями зі всього світу
— Легке рульове управління: контролюйте рух вашого танка і дайте постріл двома пальцями!
— Автоматичне націлювання — більше не турбуйтеся при ручному оголошення!
— Збирайте різні види перков, таких як перфоратор, магніт або подвійний стрілянина
— Візьміть метал і зробіть свій танк більше і сильніше
— Система ранжирування знищити стільки танків, скільки зможете, і візьміть на себе ініціативу!
— Користувальницький потужний автозаправний нітро для виходу з небезпечних місць

Примітка: гра вимагає стабільного підключення до Інтернету!


Завантажити

Android 4.4+