Чи потрібен планшет?

27

У багатьох людей виникає простий і цілком закономірне питання: навіщо купувати планшет, якщо є ноутбук і смартфон? відповідь на це поширене питання можна отримати після вивчення основних можливостей і особливостей сучасних планшетів.

Компактність і мобільність-головні переваги планшета

Саме простота використання, мобільність і компактність є основними перевагами планшетного комп’ютера перед стаціонарними моделями і ноутбуками. Незважаючи на те, що за своїми технічними характеристиками і можливостям планшети все-таки поступаються своїм «старшим братам», в плані зручності експлуатації вони безумовно виграють. Куди зручніше взяти з собою пристрій з 7-10 дюймовим дисплеєм і вагою в пару сотень грамів, ніж 2-3 кілограмовий ноутбук.

Для роботи з планшетом необов’язково підключати сторонні маніпулятори у вигляді мишки і клавіатури – сенсорний дисплей дозволяє справлятися з будь-якими завданнями. При бажанні функціонал пристрою з легкістю розширюється за допомогою різноманітних додатків, доступних у відповідних маркетах для кожної операційної системи. У таких каталогах є безліч захоплюючих ігор і корисних програм: від симуляторів гри на музичних інструментах до величезних електронних бібліотек. При необхідності на планшет встановлюється аналог звичних “офісних” додатків, після чого гаджет стає не тільки іграшкою і засобом розваги, а й надійним помічником на навчанні і роботі.

Всі сучасні планшети дозволяють виходити в інтернет, потрібно лише підключитися до wi-fi-точки. Доступні моделі, які вміють працювати з сім-картами і модемами. У цьому моменті все індивідуально, вибирайте відповідно до своїх потреб.

Таким чином, планшет – це відмінний засіб для розваги, навчання, розширення кругозору і отримання нових знань за допомогою електронних книг, малювання, навігації в незнайомих місцях, роботи і виконання безлічі інших завдань.

Який планшет краще?

Після вивчення основних функцій сучасного планшетного комп’ютера у користувача виникне наступне питання: який же планшет краще вибрати? що стосується виробника і характеристик, то в даному моменті все зводиться до особистих переваг і вимог. Найчастіше деякі труднощі виникають на етапі вибору операційної системи. Найбільш популярними» планшетними ” операційками є ios і android. Під управлінням ios працюють планшети від компанії apple-ipad. Андроїд ж встановлюють на свої пристрої практично всі сучасні виробники. Планшети на android виграють за наступними показниками:

1. Здебільшого вони набагато дешевше.2. На них набагато простіше знайти запасні деталі.3. Операційна система дає користувачеві більше можливостей по глибокому налаштуванню.4. Більш широкий модельний ряд, що дозволяє підібрати планшет покупцям з практично будь-яким достатком.

Що стосується ios, то за об’єктивними оцінками він дещо випереджає андроїд в плані стабільності роботи і швидкодії. Також дана операційна система більш проста в освоєнні для більшості недосвідчених користувачів. В іншому ж при виборі планшета орієнтуйтеся на доступну суму для його покупки і мети використання.