Чотири гри в одному комплекті: в мережі обговорюється слух про випуск збірки uncharted від naughty dog на пк

36

Згідно з’явилася в мережі непідтвердженої інформації, компанія sony interactive entertainment готує анонс збірки ігор серії uncharted для пк . На сайті 4chan була розміщена картинка з передбачуваним артом і повною назвою релізу – uncharted: the naughty dog pc collection . Якщо допустити, що перед нами не фейк, в комплект увійдуть оновлені версії uncharted , uncharted 2 , uncharted 3 , uncharted 4 і uncharted: the lost legacy .

Тут відразу слід зазначити, що 4chan – сумнівне джерело, яке рідко стає місцем достовірних витоків (хоч таке і буває), і назва uncharted: the naughty dog pc collection виглядає дивно, тому ми спочатку проігнорували обговорення картинки. Однак за минулу добу адміністрація форумів resetera, звідки скріншот запису з 4chan розлетівся по мережі, не закрила тему про “витік”. Як правило, модератори, серед яких є інсайдери індустрії, швидко припиняють обговорення фейків.

Деякі відомі західні ресурси також встигли випустити цілі спеціальні матеріали після знайомства із зображенням. Так, на сайті techradar з’явилася публікація з заголовком ” витік uncharted collection для пк вбила у мене бажання купувати playstation 5 “.

Нагадаємо, що сама sony, яка раніше випустила на пк такі ексклюзиви playstation 4, як days gone і horizon zro dawn , обіцяє підтримувати пк-геймерів новими портами. На одному з її офіційних презентаційних слайдів раніше засвітилася інформація про плани з випуску uncharted 4 на пк , проте до теперішнього моменту вона не знайшла свого підтвердження.

Незважаючи на те, що sony тепер працює з пк, . Глава playstation studios герман хульст підкреслює, що компанія не планує випускати топові ігри одночасно на консолях і пк, а також не планує переносити всю свою лінійку на пк.