Champions and Challengers — Час пригод 1.2.2

43
Бийся з Лордом ігрових кубиків в АБСОЛЮТНІЙ грі Часу пригод! Приготуйся до легендарним битвам фріків Champions & Challengers!ЗБЕРИ ПОНАД 70 ЧЕМПІОНІВ
Грай з величейшими героями і лиходіями у всій мультиленной Часу пригод! Формуй загони з Фіном, Джейком, Принцесою Жуйкою, БиМО, Фионной, Кейк, Марселін, Юним Біллі, ППК, Фіном з ФермоМира і багатьма іншими!

БИЙСЯ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
Веди свій загін до перемоги в реальному часі! Розроби переможну стратегію і разгроми суперників у тактичному почерговому рольовому бою. Проводь атаки простими жестами з математичною точністю! ЗЕкшн снюй трюки і користуйся артефактами, збільшуючи наноситься шкода!

ГРАЙ В РЕЖИМІ PVP
Прагнеш слави? Бийся з іншими гравцями на арені PvP! Підвищуй свій ранг, зброєю прокладаючи собі шлях вгору по таблиці лідерів. Оновлюй своїх чемпіонів і нарощувати міць своїх атак, здобуваючи нищівні перемоги!

СТВОРИ СВІЙ ДОСКОНАЛИЙ ЗАГІН
Збери загін чемпіонів і претендентів з усіх куточків Землі Ууу! Кожен чемпіон володіє унікальним набором зброї і умінь. Комбінуй їх здібності, щоб розбити ворога і зруйнувати плани Лорда ігрових кубиків.


Завантажити

Android 4.4+