Buried Town 1.4.1

497

Сучасна версія гри на виживання на острові, мінімалізм у відображенні графіки і тексту, зручний геймплей, саундтрек, подібний до музичного супроводу в фільмах, все це змусить глибоко приховану тривогу у Вашому серці вийти назовні. Киньте виклик кошмару, який Ви собі й уявити не могли, переможете невідомого Вам раніше себе!


Сюжет:
Закинутий у дальній кут, з допомогою старомодною радіостанції шукаєш таких же, як ти самотніх людей, слухаючи музику, застигаєш нерухомо в просторі, пробуєш на смак колючу як ніж долю – ми ніколи не зможемо осягнути її, але ніби втілюємо її в реальність день у день. Гра, в якій ризикують життям, досвід, завдяки якому пізнаєш самого себе, подарунок, який отримаєш за свою мужність! Ваша туристична експедиція завершилася в південному містечку BuriedTown, але ризиковані пригоди тільки починаються. Причаливши на берег на полуразбитой човні, ти виявляєш, що це місце – територія зомбі. Зв’язок із зовнішнім світом повністю обірвалася, сучасна цивілізація тут зникла без сліду. Скільки ти протягнеш в умовах голоду, хвороб і компанії зомбі?
Підказка:
1. Збери всі предмети
2. Побудуй притулок
3. Торгуй і співпрацює з NPC
4. З допомогою «старомодного радіо» зв’язуйся з іншими гравцями
Команда:
Команда розробників складається з трьох відданих шанувальників ігор. Якщо Вам сподобалася наша гра, будь ласка, розкажіть про неї своїм друзям.


Завантажити

Android 4.4+