Blizzard показала трейлер чарівниці з ремастера diablo ii, а автор оригіналу відхрестився від компанії та гри

29

У світлі прийдешньої прем’єри arpg diablo ii: resurrected розробники почали публікувати на youtube класові трейлери. Слідом за варваром фанатам представили чарівницю.

Як і належить чарівникам, вона орудує посохом і веде бій на далекій дистанції, обрушуючи на ворогів потужні стихійні заклинання – вогонь, лід і блискавки. Попереду ролики некроманта, паладіна, друїда, амазонки і ассасина. Нагадаємо, реліз ремастера diablo ii пройде в не найкращий для blizzard час.

Один з шанувальників запропонував провідному дизайнеру першої частини і режисерові другої девіду бревіку записати серію летсплеїв resurrected, проте творець оригінальної дилогії відвернувся від загрузлої в гучному скандалі компанії і випущеного нею перевидання легендарного рольового екшену, відмовившись не тільки купувати і стримати новинку, але навіть відповідати на питання про неї.

Sorry, but i’m not supporting blizzard right now — including anything d2r related. I will not be buying or streaming d2r and my interactions/questions about d2r will be very limited. Https://t.co/j2whojneah

– david brevik (@davidbrevik) august 30, 2021

Diablo ii: resurrected вийде на пк, playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x|s і nintendo switch 23 вересня. Обговорити серію можна в окремому розділі на нашому форумі.