Black desert отримала підтримку amd fsr як на пк, так і на консолях

20

pearl abyss оголосила сьогодні в прес – релізі, що її mmorpg black desert – новітня гра, в яку додана підтримка amd fidelityfx super resolution , як на пк, так і на консолях (playstation і xbox). У прес-релізі згадується ” підвищення базової продуктивності до 2,4 рази». Крім того, крім технології просторового апскейлінгу fsr, студія планує впровадити ряд нових технологічних інновацій.

Шанувальники black desert також можуть з нетерпінням чекати другого передсезону conquest war, великомасштабної pvp-функції, в якій гільдії змагаються за територію на величезному полі битви, де сотні гравців можуть брати участь одночасно, використовуючи різні облогові знаряддя. У другому передсезонному періоді, який триватиме до 2 жовтня, концепція звільнення була видалена, тому гільдії будуть ранжуватися за кількістю очок в кінці битви. Члени гільдії, які завоювали територію або набрали найбільшу кількість очок в завойовницькій війні, отримають золоті злитки на 2 мільярди срібла, а також інші особливі нагороди.

Крім того, проводиться захід hot time, який запропонує додаткові навички та бойовий досвід. З сьогоднішнього дня по 29 вересня гравці black desert можуть отримати “джерело блискавки”, спеціальний бафф, який дасть 20 додаткових очок атаки проти монстрів. Ви можете дізнатися про це докладніше за посиланням.