Big Sport Fishing 2017 1.2.7

452
Це — продовження до Великої Спортивної Риболовлі, грі з 15 мільйонами завантажень.


Передає, Великий Спорт, Рибальський 2017 — сама реалістична рибальська гра по мобільному телефону!

Занурте себе в гарну, панорамний 3D навколишнє середовище з дивовижною якісною графікою пульта, оскільки Ви ловите рибу по всьому світу. Використовуйте датчики руху свого телефону, щоб кинути, відступити, як Ви домагаєтеся свого і боретеся зі своєю вигодою, як Ви намотуєте.

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ГЕЙМПЛЕЙ
Дослідіть різноманітні розташування включаючи Скляний Водойму, Спокійну затоку, Озеро Мороза і Каньйон диявола. Трофеї перемоги, заробіть валюту і відкрийте найкраще обладнання. Станьте Про, і Ви будете переслідувати найбільшу рибу трофею, включаючи білих акул, марлинь, тунець та інші різновиди!

ПРИГОЛОМШЛИВА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
З 360 поглядами мірою, через 20 різних рівнів, Ви будете відчувати, що Екшн сно ловіть рибу!
Спостерігайте за рибою, коли вони плавають нижче поверхні води та клацають Вашим зап’ястям, щоб кинути біля великого.

РЕАЛІСТИЧНА КОРОБКА ІНСТРУМЕНТУ
Сама реалістична коробка інструменту по мобільному телефону, з 35 + Вудки, 70 + Приманки, і 35 + Хитання. Експеримент з різними комбінаціями обладнання, щоб допомогти Вам підключитися, боротися, і успішно розгойдуватися в Вашій вигоді трофею!

ГРА БЕЗКОШТОВНО
Завантажити безкоштовно і заробляти для Кеша, в той час як Ви прогрес. Використовуйте свого Кешу, щоб відкрити тонни Прутів, Приманок і Хитань! Хочете відкрити механізм негайно? Просто підіть в наш Магазин і використовуйте Монети.

Чи є Ви досвідченим рибалкою або рибу з води, BSF, 2017 надасть Вам кращий, самий реалістичний рибальський досвід в мобільному телефоні. Завантажте безкоштовно сьогодні!

Завантажити

Android 4.2+