Biathlon Manager 2018 1.42

397
Біатлон менеджер 2017 дає вам можливість керувати біатлоністом на шляху до Кубка світу і до п’єдесталу зимових Олімпійських ігор з біатлону. Ви будете вирішувати стратегічні і тактичні завдання по організації і проведенню тренувань, підбору членів команди, придбання спортивного спорядження, підготовки кадрів та участі в змаганнях! Ви також будете піклуватися про фінанси, підписувати контракти зі спонсорами і займатися пошуком додаткового заробітку вашому біатлоністи. Нарешті, ви зможете зустріти легендарних біатлоністів, які допоможуть вам порадами та поділяться досвідом спеціальних тренувань!Але не все так легко і просто. У вас є тільки 25 років кар’єри вашого біатлоніста, щоб виграти Олімпійські зимові ігри з біатлону!

Особливості:

— Легко грати, але потрібно розібратися в тонкощах гри.
— Покрокове керівництво по грі.
— Десятки проміжних досягнень і завдань.
— Більше 30 турнірів по всьому світу з унікальними комбінаціями гонок: починаючи спринтом на 9 км з 2-ма вогневими рубежами і закінчуючи складним марафоном на 36 км з 8-ю вогневими рубежами, а також класичні Індивідуальні гонки і гонки переслідування.
— Унікальний шанс зустріти легендарних біатлоністів, які допоможуть вам!
— Підписуйте контракти зі спонсорами, щоб заробити ще більше грошей на нове спорядження і тренування.
— Різноманітні додаткові заходи (наприклад, відправити біатлоніста продавати пиво в бар, щоб заробити або відвідати гірськолижний курорт, щоб відпочити перед турніром).
— Випадкові події (наприклад, травми).
— Допоміжний персонал і члени команди (тренери і фізіотерапевти).
— Спорядження (лижі і гвинтівки).
— Доведіть ваші навички управління в самому яскравому зимовому виді спорту і досягнете вершини в Залі Слави! Хто знає, може бути, ви підготуєте нового Бьерндалена!

Завантажити

Android 4.0+