Безліч бажаючих встановити windows 11 зіткнулися з відмовою від програми попередньої оцінки

22

Коли компанія microsoft анонсувала нову windows 11, всіх почав хвилювати лише одне питання: які конфігурації пк зможуть її отримати. Дата, функції, нововведення – все це перейшло на другий план після того, як в компанії оголосили про перше рішення – оновитися зможуть майже всі. Ця новина обрадувала, але не на довго. Незабаром microsoft змінила свою думку і сказала, що оновлення отримають далеко не всі. Після ще декількох змін рішення то в одну сторону, то в іншу, користувачі так і не зрозуміли, що їм робити.

Реклама

вирішити ситуацію остаточно microsoft вирішила за допомогою так званої програми попередньої оцінки windows 11. Вона порівнює потужність призначеного для користувача пк з необхідною для установки нової ос і показує, чи дозволяється оновлення. Так, як повідомляє ресурс neowin, із забороною на установку попередньої версії зіткнулося безліч користувачів. Їх безуспішні спроби оновитися до windows 11 видно на скріншоті нижче.

у повідомленні сказано, що користувачеві не можна встановити оновлення через несумісність його пк з мінімальними вимогами. Варто відзначити, що завантажити фінальну windows 11 можна буде як з дозволом microsoft, так і без нього. В останньому випадку буде потрібно спеціальний iso-образ, 64 гб пам’яті, 4 гб озу і двоядерний процесор.джерело.