Arena of Valor 1.20.1.1

457

Спробуйте Arena of Valor — нову епічну багатокористувацьку онлайн-арену (MOBA) від Tencent Games. Грайте з друзями і керуйте такими унікальними і могутніми героями, як Бетмен. Створіть домінуючий загін, якого не бачила всесвіт MOBA! DC LOGO, BATMAN and all related characters and elements ©& TM DC Comics.Кличте своїх союзників на рейд в ліс! Перемагайте в класичних матчах 5v5 в реальному часі! Пролийте першу кров, ведіть свій загін і станьте Легендою арени!

Особливості:

– Класична MOBA 5v5, ідеальна для мобільних пристроїв
Дослідіть глушину класичної трилінійної арени, просуваючись між вежами. Остерігайтеся зачаїлися в кущах ворогів і шукайте чекають на вас в лісі секрети. Інтуїтивне управління, створене спеціально для мобільних пристроїв, допоможе вбивати ворога з легкістю і зробить вас MVP в найкоротші терміни!

– Зростаюче число Легендарних Героїв
Дослідіть і керуйте зростаючим списком з більш ніж 40 безстрашних героїв, наділених широким спектром навичок і поділених на класи включають Танків, Вбивць, Магів, Помічників, Воїнів і Стрільців. Створіть команду мрії, яка розгромить всіх в битві!

– Унікальний досвід від MOBA
Перша кров, 2-кратне вбивство, 3-кратне вбивство і безліч інших особливостей, які ви знаєте і любите, у вас під рукою. Відкривайте і домінуйте в режимах 5v5, 3v3, 1v1, а також в унікальному режимі «Битва крюков», який кине виклик вашим навичкам і зробить з вас справжнього чемпіона!

– Швидкий підбір і 10-хвилинні матчі
Об’єднуйтеся з гравцями зі всього світу в мить ока. Пробивайтеся через густі зарості лісу, лінії та оборонні вежі, пролийте першу кров і знищити вороже ядро. Приведіть свою команду до слави менш ніж за 10 хвилин!

– Приєднуйтесь до друзів у запеклих командних битвах
Насолоджуйтеся динамічними боями і формуйте альянси з гравцями зі всього світу. Щодня взаємоЕкшн те з друзями і союзниками в режимі реального часу використовуючи голосовий чат. Розділяйте навантаження, працюйте і застосовуйте стратегію. Об’єднуйтеся з друзями в режимі «Турнірів» і незабаром ви створите свою власну лігу. Arena of Valor — нова кіберспортивна дисципліна для ваших мобільних пристроїв.

– Чи володієте ви всіма необхідними навичками? Free to Play — назавжди
У грі Arena of Valor все вирішують навички. Ми прикладаємо усі можливі зусилля, щоб зробити ігровий процес максимально захоплюючим і збалансованим, роблячи можливим для вас повернути хід битви назад і йти до слави незважаючи ні на що. Перемога чи поразка — важлива кожна дія!


Завантажити

Android 4.0.3+