Archery King 1.0.22

469
Archery King – аркадний симулятор стрільби з спортивного лука.Покажіть майстер-клас зі стрільби з спортивного лука і досягнете неймовірних висот в цьому нелегкому виді спорту, де найменший відступ від мети може коштувати вам першого місця і кубка чемпіонів.

Розробником гри виступає студія MINICLIP, а це як мінімум означає, що ігровий процес буде динамічним, захоплюючим і наповнений змагальними елементами. Насамперед варто пройти короткий навчання, в якому вас навчать стріляти з лука, скасовувати ходи, а також правильно цілитися в той момент, коли вам буде протистояти вітер. Як тільки навчання буде закінчено ви відразу ж потрапите на стрільбище, де вашим опонентом стане реальний гравець, підібраний випадковим чином. На кожній локації є свої ставки, і чим вона вище, тим сильніше рівень гравця.

Управління в грі відведено одному пальцю, яким ви будете цілитися, і випускати стрілу, причому зробити це неймовірно просто, враховуючи особливості гри. Встановлюємо палець на екрані, а після не відриваючи його водимо по дисплею, намагаючись зробити точний постріл і набрати якомога більше очок. Локацій у грі неймовірна кількість, але найголовніше – це лук і стріли, які володіють унікальними показниками точності і чим вище рівень гравця, тим легше йому заробити на новий більш потужний цибулю, цілитися і стріляти з якого одне задоволення.


Завантажити

Android 4.1+