Apple анонсувала новий iPad 9.7 за $329

320

Компанія Apple у вівторок анонсувала оновлену версію планшета iPad. Нова модель виходить з прицілом на освіту. Ціна на iPad починається від $329 для звичайних покупців, але школи та інші навчальні заклади зможуть придбати його за $299.

Замовлення вже приймають, поставки почнуться на наступному тижні

Новий планшет з діагоналлю екрану 9,7 дюйма нагадує раніше випущені моделі. Однак, з’явилася підтримка стилуса Apple Pencil, яка раніше була тільки на iPad Pro. Також Apple випускає нові версії додатків Pages, Keynote, Numbers з підтримкою стилуса.

На жаль, стилус не входить в комплект поставки планшета. Окремо він продається за $99, що значно підвищує кінцеву вартість планшета. Також розробники оголосили, що з’являться інші аксесуари, включаючи стилус Crayon за $49 виробництва компанії Logitech.

Чим гарний новий iPad

Новий iPad працює на процесорі Apple A10 Fusion, має 8 Мп камерами і Full HD, підтримкою сканера відбитків пальців Touch ID для авторизації стандарту зв’язку LTE зі швидкістю вхідного з’єднання до 300 Мбіт/с. Є гіроскоп і підтримка доповненої реальності. Разом з планшетом покупці отримають 200 Гб дискового простору в хмарному сховищі iCloud, тоді як раніше давалося лише 5 Гб, але це відноситься тільки до освітнім установам.

Нещодавно інформаційне агентство Bloomberg повідомляло, що частка Apple на освітньому ринку США складає всього 17% проти 60% у Google і 22% Microsoft. Компанія сподівається, що більш дешевий iPad дозволить збільшити частку ринку, як і додаткові програмні можливості.

Це вже не перші спроби Apple в даному напрямку. У 2015 році компанія оснастила планшетами iPad 640000 учнів в Лос-Анджелесі. Однак виявилося, що набирати на ньому текст не надто зручно, заборона на скачування несхвалених додатків учням також не сподобався. З цієї причини програма поширення планшетів була зупинена до свого завершення.

Джерело: http://miranda.org.ua/