Англійська: Школяр-поліглот 4.5

494Граматика для початкової школи, система часів, неправильні дієслова, слова. Самовчитель англійської мови для дітей, що навчаються в початковій школі за поглибленої мовної програми.Додаток може бути корисно і для школярів будь-якого віку, щоб «освіжити» правила граматики англійської мови і базові слова, вивчені раніше.

Для використання самовчителя не потрібно якої-небудь початковий рівень знання мови, тому «Школяр-поліглот» підходить і для початківців вивчати англійську самостійно.

Додаток дозволяє закріпити знання англійської граматики на типових прикладах, допомагає в запам’ятовуванні слів без стомлюючої зубріння, дає можливість відпрацьовувати англійська вимова.

Досвід використання самовчителя «Школяр-поліглот» показав, що 5 хвилин необтяжливих щоденних занять призводить до стійкого зростання і довгостроковому закріпленню знань англійської граматики у дітей, автоматизму у використанні ними правил і слів. Прогрес дитини легко відстежується за допомогою вбудованого щоденника занять.

Пам’ятайте, що при вивченні англійської мови дітьми дошкільного віку та школярам молодших класів, регулярність занять важливіше їх тривалості!

Опис програми

В режимі вивчення граматики школяру пропонується вибрати правильну конструкцію з декількох варіантів, або скласти її самостійно із запропонованих слів, щоб вийшло коректне з точки зору англійської граматики пропозицію. У будь-який момент школяр може звернутися до підказці, що містить короткий теоретичний матеріал по граматичної конструкції в запропонованому завданні. У випадку помилки додаток виводить правильне англійське пропозицію і пояснення.

В режимі запам’ятовування слів дитині пропонується вибрати російський варіант англійського слова, або навпаки, англійський варіант російської.

В режимі вивчення неправильних дієслів виводиться міні-клавіатура для вводу форм минулого часу.

Для уроку можна активувати опцію «Вивчення перед вправами». У цьому випадку попередньо будуть показані всі вправи з відповідями. Після уроку система пропонує виконати роботу над помилками. Можна скористатися можливістю сформувати свій список для вивчення — «Відібране». Також всі останні помилки фіксуються системою в розділі «Останні помилки», що дозволяє повторити англійські слова або вправи з граматики, що викликали труднощі.

Алгоритм підлаштовується під рівень знання мови школярем, частіше пропонуючи більш проблемні для займається граматичні конструкції або слова. Увагу на них також акцентується за допомогою повтору виконаного з помилкою вправи (за бажанням чи обов’язкова, в залежності від налаштувань), можливості виконати роботу над помилками після завершення уроку і додатково попрацювати з розділом «Останні помилки».

Сподіваємося, що наш додаток допоможе в освоєнні англійської мови!


Завантажити

Android 4.0.3+