Аміго 1.10.187

517
Браузер Аміго для Android – ще один якісний браузер, який має приємний дизайн і досить швидкий відгук.Програма зустрічає користувача приємним салатовим інтерфейсом. На першій закладці знаходиться декілька популярних сервісів: Вконтакте, Твіттер, Facebook та інші. На відміну від Google Chrome, нові сайти додаються вручну, а не в автоматичному режимі. Під запропонованими сайтами знаходяться найважливіші і цікаві новини, які постійно оновлюються.

Що неприємно, переходячи від сайту до сайту, браузер автоматично включає мобільний режим відображення ресурсу, навіть якщо користувач користується планшетом через Wi-Fi. Тому, щоб не мучитися з укороченими сайтами, краще всього відразу подбати про це в налаштуваннях.

Досить зручно зроблений перехід між сайтами: потрібно всього лише натиснути на кнопку, включає перехід між відкритими сторінками сайтів. Тут же з легкістю відключаються сторінки, що набагато зручніше, ніж в тому ж стандартному Google Chrome.

Дуже сильно засмучує велика кількість дратівної реклами. Час від часу вискакує пропозицію зареєструватися в тій або іншій соціальній мережі або встановити програми від Mail.ru.

Браузер Аміго – зручний і досить швидкий браузер, який по відчуттях навіть швидше стандартного браузера. Про інтерфейс і зовсім не варто говорити – він набагато приємніше і интуитивней інших програм. Але ось реклами могло бути і менше.

Завантажити

Android 4.0.3+