Amd вже масово виробляє процесори ryzen 6000 rembrand

19

У мережі з’явилася інформація, що компанія amd почала масове виробництво процесорів лінійки rembrandt. Обурювачем спокою став інсайдер greymon55, який стверджує, що серія apu amd на базі оновленої архітектури zen3 (zen3 +) вже може перебувати в процесі серійного виробництва. Джерело також стверджує, що заводи amd в китаї готові до випуску ще шести продуктів, які будуть запущені в першій половині 2022 року.

За чутками, серія процесорів amd rembrandt буде випущена під назвою ryzen 6000 для мобільних і настільних платформ. Серії ryzen 6000u і 6000h повинні замінити ryzen 5000 під кодовою назвою cezanne.

Лінійка rembrandt вже з’являлася в просочилися дорожніх картах і раніше. Нові apu, ймовірно, стануть першими процесорами, що підтримують пам’ять ddr5, випередивши в цьому відношенні навіть високопродуктивні процесори raphael для настільних пк, запуск яких очікується до кінця наступного року.

Найбільш значущою зміною в процесорах rembrandt стане використання вбудованої графіки navi2. Нові процесори, будучи більш потужним apu, швидше за все, отримають більшу кількість графічних ядер і більш високу загальну продуктивність.

Є припущення, що amd анонсує офіційно свою лінійку rembrandt на виставці ces 2022. На цій виставці amd раніше анонсувала серії ryzen 4000 renoir і ryzen 5000 cezanne. Однак деякі інсайдери вважають, що анонс може відбутися раніше, можливо, навіть в кінці четвертого кварталу 2021 року.