AMC Security 5.9.4

214
Advanced Mobile Care — додаток класу «все в одному» для захисту і оптимізації продуктивності ОС Android. Потужні утиліти: Прискорювач Ігор, Збереження Батареї, Менеджер Додатків, Зупинка Завдань і Захист Приватності. Завантажити БЕЗКОШТОВНО і отримай максимум можливостей свого Android-пристрої!Поєднуючи стильний дизайн і потужні можливості, Advanced Mobile Care надає користувачам Android відмінний спосіб захистити свої смартфони від властивих Android проблем безпеки і продуктивності. З Advanced Mobile Care ваш пристрій отримає автоматизовану захист і засоби налаштування системи, такі як видалення шкідливого коду, захист особистих даних та очищення операційної системи, в додаток до багатому набору системних утиліт.

Ключові можливості:

● Мобільний антивірус:
Перевірка на віруси в одне торкання може захистити ваш пристрій від вірусів, програм-шпигунів, троянських коней, хробаків і підозрілих програм, а також забезпечувати захист в режимі реального часу від атак шкідливого ПО при завантаженні нового додатка або невідомого файлу. Тримайте свою операційну систему під захистом і в безпеці.
● Налаштування системи:
Перевірка в одне торкання для очищення пам’яті, кеш і видалення непотрібних файлів для збільшення швидкості роботи вашого телефону.
● Прискорювач Ігор:
Запускайте гри з Прискорювачем ігор для одержання плавного виконання, усунення затримок або занепокоєнь під час гри.
● Збереження Батареї:
Надає 3 режиму економії заряду для збільшення терміну служби батареї, а також для інформування користувачів про те, які програми споживають найбільшу кількість ресурсу батареї.
● Менеджер Додатків:
Деинсталируйте або переносите додатки на SD-карту. Сортуйте програми по імені, розміру або частоті використання, щоб визначити великі або непотрібні додатки видалити.
● Зупинка Завдань:
Швидко, в один дотик відключайте програми, інтенсивно використовують пам’ять і пожирають батарею.
● Захист Приватності:
Ховайте, блокуйте і захищайте свої особисті фото, відео та файли за допомогою пароля.
● Віджет:
Виконуйте швидкі перевірки прямо з робочого столу свого Android.

Завантажити

Android 4.0.3+