Активація iphone

24

Після придбання новенького айфона хочеться швидше закачати модні програми, музику та інші «прибамбаси». Однак все не так безхмарно, новий гаджет доведеться спочатку активувати, а тільки потім користуватися ним. Не варто лякатися дана процедура досить проста, тому впоратися з нею можна досить швидко. Потрібно виконати пару простих кроків і весь функціонал смартфона буде доступний. Після першого включення гаджет завантажить зовсім не робочий стіл, а вікно налаштувань. Потрібно запастися терпінням і перейти до налаштування.

Як правильно виконати активацію?

1. Включити гаджет.2. Вказати країну і мовні настройки.3. Визначитися з параметрами геолокації. Використовувати ці опції можна не відразу, а вже після проходження процесу активації.

4. Тепер потрібно підключитися до wi-fi, щоб завершити активацію. Якщо ж немає можливості підключення, то можна використовувати сім-карту і мобільний інтернет.

Примітка! iphone не буде активований, якщо використовувати wi-fi, що роздається з телефону.

5. Чекати завершення активации6. З’явиться три можливих варіанти, потрібно вибрати один з них.

• варіант 1. Налаштувати як новий iphone. Тут все зрозуміло, тому пояснювати нічого не потрібно.* варіант 2. Відновити з icloud (якщо раніше був інший iphone, тобто можливість використовувати настройки з нього).* варіант 3. Відновити з itunes (відновлення інформації з itunes, знадобиться комп’ютер).

7. Тепер необхідно ввести дані від apple id або зареєструвати нову учетку. Найкраще завести обліковий запис відразу, так як вона буде потрібна.

8. Наступний крок-завдання налаштувань для icloud, опції» пошук iphone ” і т.д. Тут же потрібно задати параметри відправки статистичних даних. Опцію легко відключити, для цього потрібно натиснути кнопку «не відправляти».9. Завершити процес активації.

Після виконання всіх кроків гаджет можна використовувати. Тепер можна внести зміни в налаштування і перейти до «десерту» (завантаження улюблених додатків, софта). Одним словом, нічого складного в активації немає. Тим більше що дану операцію потрібно виконати один раз. Вона абсолютно нескладна, тому ніяк особливих навичок не буде потрібно.