Adobe Premiere Clip 1.1.3.1230

350Premiere Clip — це безкоштовний відео редактор, що дозволяє просто і ефективно створювати якісні відеоролики з окремих кліпів. Створеними зручно ділитися відеороликами або відкривати їх в Adobe Premiere Pro CC для фінішної обробки.


«Ворота на шляху до повнофункціональному і потужному Premiere Pro», — Меліса Стоунбернер, Examiner.com

АВТОМАТИЧНЕ СТВОРЕННЯ ВІДЕО
Просто виберіть саундтрек і темп — програма Clip віртуозно піджене зображення під ритм музики. Ви можете поділитися своїм відео або перейти в редактор вільних форм, щоб відредагувати його.

ПОТУЖНІ ІНСТРУМЕНТИ РЕДАГУВАННЯ
Розташовуйте кліпи та фотографії в потрібному порядку шляхом перетягування, отсекайте зайві частини і додайте візуальні ефекти: корекцію освітленості, переходи і сповільнену зйомку. Можливість синхронізації з аудиорядом дозволяє створювати відеоролики професійного рівня.

ЧУДОВИЙ ЗВУК
Вибирайте відповідні саундтреки з числа поставляються з програмою, або додавайте власні. Функція «розумної гучності» згладжує перепади рівнів гучності між кліпами, а автоматичне мікшування динамічно коригує гучність саундтреків у відповідності з гучністю звуку в кліпі.

ВІДМІННО ВИГЛЯДАЄ
Користувальницькі образи look з Adobe Capture CC, коригувальні освітленість або колір, допомагають поліпшити зовнішній вигляд і загальне сприйняття ваших відеороликів.

ДИНАМІЧНІ ФОТО
Додайте привабливості статичних фотографій. Ця функція забезпечує повільне та плавне зміна масштабу.


Завантажити

Android 4.4+