Adidas випустила три моделі бездротових навушників за ціною від $89

21

Adidas співпрацює зі шведською компанією zound, яка випускає навушники під брендом marshall. Черговим результатом цього партнерства стали три нових моделі повністю бездротових навушників зі спортивним дизайном: zne 01 anc, zne 01 і fwd-02 sport.

Gizmochina.com

Zne 01 anc є флагманською моделлю. Пристрій може похвалитися активним шумозаглушенням. Навушники забезпечують 4,5 години автономної роботи, до яких додається ще 15,5 годин завдяки фірмовому кейсу для зарядки. Кожен з навушників прикрашений трьома смужками, що підкреслюють приналежність до бренду adidas.

Gizmochina.com

Базові zne 01 позбавлені підтримки активного шумозаглушення, але забезпечують 5 годин автономної роботи. Зарядний кейс продовжує цей час до 20 годин. Дизайн новинки нагадує зовнішній вигляд airpods першого і другого поколінь, проте навушники виконані в чорному кольорі і виділяються логотипом adidas.

Gizmochina.com

Fwd – 02 sport являють собою спортивні tws-навушники, які оснащуються змінними вкладишами і гумовими накладками для надійної фіксації у вусі. Пристрій може похвалитися датчиками сили натискання, які дозволяють управляти відтворенням не знімаючи рукавички. Fwd-02 sport захищені від попадання вологи за стандартом ipx5. Навушники здатні відтворювати музику до 6 годин, а фірмовий кейс для зарядки продовжує цей час ще на 19 годин.

Zne 01 anc обійдуться покупцям в $189. Zne 01 коштують на $100 дешевше. Fwd-02 sport вийдуть на ринок в листопаді за ціною $169.