5 прихованих можливостей iOS 11 для спрощення роботи з пристроями

280

Кожна нова модель iPhone виходить на новій версії операційної системи iOS і 2017 рік не став винятком. iOS 11 у вересні вийшла разом з iPhone 8 і 8 Plus, пізніше до них приєднався iPhone X.

Система сповнена різних поліпшень і функціональних можливостей, зразок портретного освітлення при зйомці, зміненого зовнішнього вигляду магазину App Store, функції екстрених викликів і запису екрану.

Оновлення є досить обширним і в ньому є приховані можливості, які на перший погляд не видно. Нижче будуть описані деякі з них.

Зменшені відео і зображень

Якщо ви затятий фотограф або зірка соціальних мереж, любляча показувати своє життя оточуючим, напевно ваш iPhone заповнений відеороликами та фотографіями, з якими ви не хочете розлучатися.

Останнє оновлення до iOS 11 приносить підтримку відеофайлів формату HEVC і зображень формату HEIF. Кажучи по-простому, фотографії і відео залишаться колишньої якості, але розмір файлу стане менше.

Покращене керування сховищем

Продовжуючи тему розмірів, в iOS 11 спрощена робота з постійною пам’яттю. Розділ налаштувань під колишньою назвою «Сховище і використання iCloud» тепер називається просто «Сховище iPhone». Разом із зміною назви дизайн став більш зрозумілим. Користувачі отримують рекомендації щодо того, як звільнити дисковий простір.

Наприклад, якщо у вас є 2 Гб повідомлень, ви можете отримати рекомендацію перенести їх в хмарне сховище і видалити зі смартфона. Це дозволить звільнити місце під більш потрібні речі, але при цьому завжди мати можливість прочитати листування.

Вбудований сканер QR-кодів

Всі знають дивні коди з чорно-білими смужками, які можна побачити на різних знаках і картках. Щоб просканувати такий код, в минулому потрібно було встановлювати сторонні додатки і iPhone переправляв вас на сайт, пов’язаний з цим кодом.

QR-коди популярні не у всіх країнах, але Apple намагається змінити це. У iOS 11 можна використовувати звичайний додаток камери для сканування цих кодів, після чого потрібний сайт відкривається одразу, ніяких додатків ставити не треба.

Покращений контроль за доступом додатків до вашого розташування

Система отримала опцію «Сервіс розташування» для кожного встановлюваного програми. Раніше розробники додатків вирішували, додавати цю функцію чи ні, більшість вибирали другий варіант. Ви могли заборонити додаткам доступ до вашого місця розташування або вирішити, що підвищувало витрата енергії.

Завдяки iOS 11 в налаштуваннях є варіант доступу додатка до нього тільки в той час, коли ви користуєтеся ним.

Позбавлення від реклами

У постійному бою з Google браузер Safari знову намагається заблокувати рекламу і не дати сайтів можливості відслідковувати вас. Сайти можуть спостерігати за вами за допомогою куки, які прив’язуються до браузеру при заході на сторінки цього сайту.

Тепер в Safari iOS 11 може блокувати куки. Це не означає, що в браузері зовсім не буде реклами, просто вона не буде слідувати за вами всюди. Втім, Google знайшла спосіб протистояти цій забороні.

Джерело: http://skisoft.com.ua/