1944 Burning Bridges 1.5.1

595
Борг кличе: проявіть свій талант полководця у безлічі складних військових операцій! Штурмуйте узбережжі Нормандії військами союзників або очольте війська нацистського блоку і обороняти Атлантичний вал. Ваші дії вирішать результат війни!ВЕЛИКА ВІЙНА
Почалася вирішальна битва між союзниками і гітлерівською коаліцією! Виберіть сторону і приведіть свою армію до перемоги!

ПОКРОКОВА ТАКТИЧНА СТРАТЕГІЯ
Правильна стратегія — ключ до перемозі! Плануйте свої атаки і захоплюйте або знищуйте мости, бункери і застави, щоб отримати тактичну перевагу!

НЕБЕЗПЕЧНІ ЗАВДАННЯ
Станьте найбільшим генералом всіх часів і проявіть свій тактичний геній в різних військових кампаніях! Відкривайте нові завдання, картки і сценарії!

ЗАГАРТОВАНІ БІЙЦІ
Використовуйте особливі бойові одиниці: десантників або бомбардувальні ескадрильї! Наносити раптові удари з повітря і захоплюйте стратегічно важливі точки на території супротивника!

ВЕЛИЧЕЗНИЙ АРСЕНАЛ
Пустіть в хід танки, літаки, піхоту, десант і багато інші потужні бойові одиниці і знаряддя! Важка артилерія, розвідувальні аеростати і вогнемети чекають вас!

РІЗНІ ПОЛЯ БИТВ
Боріться з ворогами на землі, на воді і в повітрі! Ведіть солдатів у бій і перемагайте противника в історичних місцях!

Характеристики:
✪ Вражаючий антураж Другої світової!
✪ Стратегічно важливі мости, які можна як руйнувати, так і лагодити!
✪ Радари, дозволяють виявити супротивника!
✪ Величезні цитаделі і укріплені кулеметні гнізда!
✪ Великий парк військової техніки: вантажівки, бронетранспортери і машини постачання!
✪ Деталізована графіка і епічне звуковий супровід!
✪ Повна підтримка планшетів!
✪ Підтримує ігрові сервіси Google Play!
✪ Співтовариство 1944 Burning Bridges у Facebook!

Грати в ‘1944 Burning Bridges’ можна абсолютно БЕЗКОШТОВНО, хоча багато предметів доступні через вбудовані покупки. Для запобігання небажаних покупок в Google Play Маркеті з вашого пристрою ви можете використовувати захист паролем.


Завантажити

Android 4.0.3+