11 перших програм для установки на новий iPhone

361

Якщо ви тільки що стали володарем нової моделі iPhone, вас можна привітати. Коли ви завершите процес першого включення і налаштування пристрою, на ваш кишеньковий суперкомп’ютер буде потрібно встановити деякі програми. Нижче представлений список програм, які можуть стати в нагоді в першу чергу.

Facebook

Хоча в Росії популярнішим Однокласники і ВКонтакте, найбільшою соціальною мережею в світі є Facebook.

Велика ймовірність, що у вас і ваших друзів в ній також є облікові записи. Якщо це так, то на мобільному пристрої вам не обійтися без додатка Facebook, яке дозволить стежити за подіями в житті людей і за новинами з усього світу. Існує також окремий додаток Facebook Messenger для листування з вашими друзями по Facebook.

Завантажити в Apple Store

Tweetbot

У соціальній мережі Twitter є офіційне додаток на платформі iOS, але Tweetbot краще.

Програма володіє розширеними інструментами налаштування і більше зосереджена на зручності користувачів, ніж сам Twitter, тому на мобільних пристроях з ним приємніше мати справу.

Завантажити в Apple Store

Snapchat

Додаток Snapchat значно зросла в минулому році, в ньому з’явилося хмарне сховище фотографій, групи і апаратний продукт у вигляді пристрою Spectacles.

Сам додаток залишається необхідним для перегляду розповідей друзів і відправки власних.

Завантажити в Apple Store

WhatsApp Messenger

Один з найпопулярніших месенджерів у світі, який вам напевно стане в нагоді, особливо для спілкування з друзями, у яких немає iPhone.

Завантажити в Apple Store

Outlook

Вбудований поштовий клієнт Apple не настільки гарний, як хотілося б. Однак на цій платформі є Microsoft Outlook, завантаживши яку, ви отримаєте швидкий функціональний засіб для роботи з листами.

Завантажити в Apple Store

Instagram

Завершує наш перелік великих соціальних мереж Instagram. Світу потрібні ваші обрізані на квадрати і пропущені через фільтри фотографії.

Додаток Instagram дозволить відправляти їх і дивитися на контент від мільйонів інших користувачів.

Завантажити в Apple Store

YouTube

Якщо вас цікавить щось записане на відео, напевно це є на YouTube.

Якщо ви не готові пропустити останні вірусні ролики, виступ свого улюбленого видеоблогера або безліч інших цікавих тем, то вам сюди.

Завантажити в Apple Store

Dark Sky

Більше не потрібно гадати, чи знадобиться вам парасольку, коли можна дізнатися про це точно. Dark Sky пропонує місцевий прогноз погоди і попередження, які попередять вас про прийдешнє снігу або дощу з точністю до хвилини.

Завантажити в Apple Store

Motion Stills

Одне з кращих додатків 2016 року. Програма компанії Google ідеально підходить для сучасних моделей iPhone 6s або iPhone 7, перетворюючи живі фотографії Apple в GIF анімовані ролики, які можуть бути досить смішними і якими можна поділитися з друзями.

Завантажити в Apple Store

Amediateka

Якщо у вас є обліковий запис у цьому сервісі, то ви без особливих проблем зможете насолоджуватися новими прем’єрами серіалів HBO, в тому числі 7 сезоном Ігри Престолів. А мобільний додаток дозволить вам робити це в будь-якому зручному місці.

Завантажити в Apple Store

Deliveries

Час святкових подарунків закінчилося, але відстеження посилок може стати в нагоді і в інші дні. Саме для цього використовується додаток Deliveries з простим інтуїтивним інтерфейсом і безліччю функціональних можливостей, яке розповість вам, коли замовлення добереться до вашої двері.

Завантажити в Apple Store

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/